HOEGERT сет окасти торкс клучеви HT1W590

HOEGERT сет окасти торкс клучеви HT1W590

1.360 ден.
Шифра на производ: 1W590
Достапност: На залиха
Количина:

Product description

TORX ring spanner set

Characteristic

  • made of CrV alloy steel;
  • two-sided;
  • sizes: E6XE8, E10XE12, E14XE18, E20XE24;
  • in a comfortable material case.
 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет окасти торкс клучеви HT1W590 Product description TORX ring spanner set Characteristic made of CrV alloy steel; two-sided; sizes: E6XE8, E10XE12, E14XE18, E20XE24; in a comfortable material case.     .. Category: Product #: 1W590 Regular price: 1.360 ден. 1.360
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS