HOEGERT сет алати  ( 29 парчиња ) HT1R480
  • HOEGERT сет алати  ( 29 парчиња ) HT1R480

HOEGERT сет алати ( 29 парчиња ) HT1R480

4.600 ден.
Шифра на производ: 1R480
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Сет од 1/2” приклучоци и додатоци.

Карактеристики
• приклучоци и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум
• отпорен на деформација
• ковани
• крцкалка со 72 заби
• спакуван во метална кутија
• внатрешноста на куќиштето изработена од флексибилен материјал кој го олеснува пристапот до алатите и гарантира дека сите елементи имаат посебна форма и остануваат на своето место за време на транспортот

Сетот содржи
• Приклучоци 1/2”: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32, 36 mm
• Долги приклучоци од 1/2": 15, 17, 19 mm
• Приклучници за свеќички 1/2”: 16, 21 mm
• Продолжeтоци 1/2”: 125, 250 mm
• Универзален зглоб 1/2”
• Адаптер M1/2”-F3/8”
• Крцкалка 1/2"

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет алати ( 29 парчиња ) HT1R480 Опис на производот Сет од 1/2” приклучоци и додатоци. Карактеристики • приклучоци и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум • отпорен на деформација • ковани • крцкалка со 72 заби • спакуван во метална кутија • внатрешноста на куќиштето изработена од флексибилен материјал кој го олеснува пристапот до алатите и гарантира дека сите елементи имаат посебна фо.. Category: Product #: 1R480 Regular price: 4.600 ден. 4.600
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS