HOEGERT секач со заштитен елемент 300mm  HT3B700
  • HOEGERT секач со заштитен елемент 300mm  HT3B700
  • HOEGERT секач со заштитен елемент 300mm  HT3B700

HOEGERT секач со заштитен елемент 300mm HT3B700

590 ден.
Шифра на производ: 3B700
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Секач со должина од 300 mm со практичен штитник за раце. Дизајниран за сечење и дупчење дупки во ѕидовите, и сечење и расцепување на тврд камен, бетонски блокови и тули.

Карактеристики
• ергономска рачка изработена од термопластична природна гума;
• голем штитник за раце за дополнителна безбедност;
• висококвалитетен хром-ванадиум челик;
• издржлив раб.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT секач со заштитен елемент 300mm HT3B700 Опис на производот Секач со должина од 300 mm со практичен штитник за раце. Дизајниран за сечење и дупчење дупки во ѕидовите, и сечење и расцепување на тврд камен, бетонски блокови и тули. Карактеристики • ергономска рачка изработена од термопластична природна гума; • голем штитник за раце за дополнителна безбедност; • висококвалитетен хром-ванадиум челик; • издржлив раб.   .. Category: Product #: 3B700 Regular price: 590 ден. 590
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS