HOEGERT радапцигер за внатрешни лагери 12-38мм HT8G218
 • HOEGERT радапцигер за внатрешни лагери 12-38мм HT8G218
 • HOEGERT радапцигер за внатрешни лагери 12-38мм HT8G218

HOEGERT радапцигер за внатрешни лагери 12-38мм HT8G218

1.190 ден.
Шифра на производ: 8G218
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Извлекувачот на лежиштата овозможува лесно и брзо расклопување на тркалачките лежишта сместени во различни типови на тела и куќишта. Се користи во специјализирани механичарски и електричарски работилници и сервиси за автомобили. Обезбедува ефикасна и брза работа.

Карактеристики
• изработен од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум;
• со две крака;
• за работа со лежишта со дијаметар на внатрешен прстен од 12 до 38 mm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT радапцигер за внатрешни лагери 12-38мм HT8G218 Опис на производот Извлекувачот на лежиштата овозможува лесно и брзо расклопување на тркалачките лежишта сместени во различни типови на тела и куќишта. Се користи во специјализирани механичарски и електричарски работилници и сервиси за автомобили. Обезбедува ефикасна и брза работа. Карактеристики • изработен од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум; • со две крака; • за работа с.. Category: Product #: 8G218 Regular price: 1.190 ден. 1.190
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS