HOEGERT подвижно менгеме 150мм  HT3B618

HOEGERT подвижно менгеме 150мм HT3B618

7.990 ден.
Шифра на производ: 3B618
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно или механички обработени. Се користи за поправка, ремонт и градежни работи. Цврстата конструкција од леано железо со наковална овозможува користење на менгемето  за време на тешка работа.

Карактеристики
• обложено со печена антикорозивна боја
• прилагодливата, ротациона основа овозможува менување на аголот во хоризонталната рамнина за 360 степени и поставување на работното парче во најудобна работна положба
• челик, стврднати вилици со вкрстени зарези
• силно, издржливо тело од еластично железо (промеси од графит)
• основа монтирана со две завртки
• хромирани челични конструктивни елементи
• копче опремено со сигурносни краеви
• 17 Kg
• 150 mm

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT подвижно менгеме 150мм HT3B618 Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно или механички обработени. Се користи за поправка, ремонт и градежни работи. Цврстата конструкција од леано железо со наковална овозможува користење на менгемето  за време на тешка работа. Карактеристики • обложено со печена антикорозивна боја • прилагодливата, ротациона основа овозможува менување н.. Category: Product #: 3B618 Regular price: 7.990 ден. 7.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS