HOEGERT момент клуч (42-210 Nm)  HT1W707
  • HOEGERT момент клуч (42-210 Nm)  HT1W707

HOEGERT момент клуч (42-210 Nm) HT1W707

4.620 ден.
Шифра на производ: 1W707
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики
• изработен од челик од легура на хром ванадиум;
• 1/2" приклучок;
• механизам со 24 запци за запирање;
• точност на поставување +/- 4%;
• работен опсег  42-210 Nm (HT1W707)
• прекинувач за ротација лево/десно

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT момент клуч (42-210 Nm) HT1W707 Карактеристики • изработен од челик од легура на хром ванадиум; • 1/2" приклучок; • механизам со 24 запци за запирање; • точност на поставување +/- 4%; • работен опсег  42-210 Nm (HT1W707) • прекинувач за ротација лево/десно   .. Category: Product #: 1W707 Regular price: 4.620 ден. 4.620
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS