HOEGERT мерна лента, фиберглас 50м HT4M479
  • HOEGERT мерна лента, фиберглас 50м HT4M479

HOEGERT мерна лента, фиберглас 50м HT4M479

990 ден.
Шифра на производ: 4M479
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Лентата изработена од висококвалитетен фиберглас обезбедува зголемена отпорност на механички оштетувања. Се користи за извршување на мерна работа. Дизајнирана за професионална употреба.

Карактеристики
• благодарение на нејзината винилна завршница, лентата има зголемена отпорност на абење и гребнатини;
• точност-класа III, MID;
• ергономско куќиште;
• зголемено оптоварување до 20 N;
• флексибилна, лесно читлива лента од 0,5 mm;
• рачка за преклопување;
• ергономско куќиште изработено од пластика отпорна на удари со специјални гумени делови што не се лизгаат за удобно држење.
• должина 50м

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT мерна лента, фиберглас 50м HT4M479 Опис на производот Лентата изработена од висококвалитетен фиберглас обезбедува зголемена отпорност на механички оштетувања. Се користи за извршување на мерна работа. Дизајнирана за професионална употреба. Карактеристики • благодарение на нејзината винилна завршница, лентата има зголемена отпорност на абење и гребнатини; • точност-класа III, MID; • ергономско куќиште; • зголемено оптоварува.. Category: Product #: 4M479 Regular price: 990 ден. 990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS