HOEGERT мерна лента, фиберглас 30м HT4M478
  • HOEGERT мерна лента, фиберглас 30м HT4M478

HOEGERT мерна лента, фиберглас 30м HT4M478

620 ден.
Шифра на производ: 4M478
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Лентата изработена од висококвалитетен фиберглас обезбедува зголемена отпорност на механички оштетувања. Се користи за извршување на мерна работа. Дизајнирана за професионална употреба.

Карактеристики
• благодарение на нејзината винилна завршница, лентата има зголемена отпорност на абење и гребнатини;
• точност-класа III, MID;
• ергономско куќиште;
• зголемено оптоварување до 20 N;
• флексибилна, лесно читлива лента од 0,5 mm;
• рачка за преклопување;
• ергономско куќиште изработено од пластика отпорна на удари со специјални гумени делови што не се лизгаат за удобно држење.
• должина 30м

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT мерна лента, фиберглас 30м HT4M478 Опис на производот Лентата изработена од висококвалитетен фиберглас обезбедува зголемена отпорност на механички оштетувања. Се користи за извршување на мерна работа. Дизајнирана за професионална употреба. Карактеристики • благодарение на нејзината винилна завршница, лентата има зголемена отпорност на абење и гребнатини; • точност-класа III, MID; • ергономско куќиште; • зголемено оптоварува.. Category: Product #: 4M478 Regular price: 620 ден. 620
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS