HOEGERT мерна лента 50м  HT4M475
  • HOEGERT мерна лента 50м  HT4M475

HOEGERT мерна лента 50м HT4M475

1.390 ден.
Шифра на производ: 4M475
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Мерна лента за мерење и преземање мерења при теренски работи во тешко достапни области

Карактеристики
• лента обложена со најлон за зголемена издржливост и висока отпорност на абење;
• класа II точност;
• бела лента со метална завршна кука за точни мерења;
• поместена нулта точка;
• брзо и лесно премотување наназад благодарение на механизмот за враќање 3:1;
• ергономско куќиште изработено од материјал отпорен на удари со специјални анти-лизгачки гумени елементи за удобно држење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT мерна лента 50м HT4M475 Опис на производот Мерна лента за мерење и преземање мерења при теренски работи во тешко достапни области Карактеристики • лента обложена со најлон за зголемена издржливост и висока отпорност на абење; • класа II точност; • бела лента со метална завршна кука за точни мерења; • поместена нулта точка; • брзо и лесно премотување наназад благодарение на механизмот за враќање 3:1; • ергономск.. Category: Product #: 4M475 Regular price: 1.390 ден. 1.390
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS