HOEGERT адаптер со ротирачки врв 1/2"   HT1S446
  • HOEGERT адаптер со ротирачки врв 1/2"   HT1S446
  • HOEGERT адаптер со ротирачки врв 1/2"   HT1S446

HOEGERT адаптер со ротирачки врв 1/2" HT1S446

690 ден.
Шифра на производ: 1S446
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Држач за насадни клучеви  од 1/2" со прицврстувач од 1/4", дизајниран за дупчалки и дупчалки со одвртувач, акимулаторси или со кабел. Топчестата форма на врвот овозможува работа под агол и го олеснува работењето на тешко достапни места.

Карактеристики
• 1/4” прифат дизајниран за електрични одвртувачи / дупчалки
• работи со насадни клучеви од 1/2”
• изработен од челик од легура на хром-ванадиум
• топчестата форма на врвот овозможува насочување на алатот под кој било агол
• должината од 100 mm го олеснува работењето на тешко достапни места
• можност за блокирање на ротацијата на клучот
• ротирачкиот дел на телото овозможува адаптерот да се држи за време на работата.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT адаптер со ротирачки врв 1/2" HT1S446 Опис на производот Држач за насадни клучеви  од 1/2" со прицврстувач од 1/4", дизајниран за дупчалки и дупчалки со одвртувач, акимулаторси или со кабел. Топчестата форма на врвот овозможува работа под агол и го олеснува работењето на тешко достапни места. Карактеристики • 1/4” прифат дизајниран за електрични одвртувачи / дупчалки • работи со насадни клучеви од 1/2” • изработен од челик од л.. Category: Product #: 1S446 Regular price: 690 ден. 690
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS