EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA
 • EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA
 • EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA
 • EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA
 • EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA
 • EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA
 • EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA
 • EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA
 • EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA
 • EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA
 • EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA
 • EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA

EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA

11.390 ден.
Шифра на производ: TE-VC 1925 SA
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Einhell TE-VC 1925 SA е правосмукалка за влажно и суво која  обезбедува длабоко и темелно чистење, за разлика од користењето на само стандардна правосмукалка и џогер. Оваа правосмукалка е идеален додаток на стандардните апарати за чистење во домаќинството кога станува збор за тврдокорна и навлезена нечистотија. Исто така е наменета за амбициозните љубители на DIY и е практичен помошник за чистење на лице место, во работната просторија или во просторијата за хоби. Правосмукалката може да се користи и за чистење на внатрешноста на сите видови возила, без разлика дали се работи за седишта и покривни облоги или патосници и внатрешни облоги. Einhell wet and dry vac е ECO правосмукалка, дизајнирана за голема моќност на вшмукување со мала потрошувачка на енергија и испорачува 800 W. Резервоарот од нерѓосувачки челик отпорен на 'рѓа собира 25 литри и затоа има доволно капацитет за долготрајни работи. Регулаторот за воздух е лесно достапен на рачката. Има интегрирана дополнителна дувачка врска за тешко достапни места за чистење со дување. За лесен транспорт и мобилност има големи тркалца. На куќиштето е вграден штекер за автоматско спојување и поврзување на електричните алати. Вклучен е и практичен држач за додатоци за уредно складирање на испорачаните додатоци. Во куќиштето е вграден држач за кабел. За да се овозможи лесно чистење на отпадната течност и нечистотија, има завртка за одвод на вода за испуштање на водата што е вшмукувана. Овој производ доаѓа со телескопска цевка од нерѓосувачки челик (Ø 36 mm), екстра долго пластично вшмукувачко црево (Ø 36 mm) со должина од 3 метри, универзална млазница за теписи и мазен под, млазница за пукнатини и тапацир плус пена филтер, ребраст филтер и хартиена кеса за нечистотија.


Карактеристики
● Моќност 800 W
● Моќност на вшмукување: 19 kPa
● Должина на цревото за вшмукување 300 cm
● Црево за вшмукување дијаметар 36 mm
● Капацитет на садот 25 L
● Макс. моќност на штекерот 230 V 2600 W
● Ниво на звучна моќност LWA 72 dB (A)
● Напојување со електрична енергија 230 V | 50 Hz

https://assets.einhell.com/manuals-pdf/900_494412/Productsheet-2342354-te-vc-1925-sa.pdf?_gl=1*blls50*_ga*MTY3MTgxMTE4MS4xNzAzNTQ5MjY0*_ga_XW0YB2B1N4*MTcwMzU0OTI2My4xLjAuMTcwMzU0OTI2My4wLjAuMA..

Упатство за употреба
https://assets.einhell.com/manuals-pdf/900_198812/Manual-2342354-te-vc-1925-sa.pdf?_gl=1*g4b32r*_ga*MTY3MTgxMTE4MS4xNzAzNTQ5MjY0*_ga_XW0YB2B1N4*MTcwMzU1MTE4MS4yLjAuMTcwMzU1MTE4MS4wLjAuMA..

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA Опис на производот Einhell TE-VC 1925 SA е правосмукалка за влажно и суво која  обезбедува длабоко и темелно чистење, за разлика од користењето на само стандардна правосмукалка и џогер. Оваа правосмукалка е идеален додаток на стандардните апарати за чистење во домаќинството кога станува збор за тврдокорна и навлезена нечистотија. Исто така е наменета за амбициозните љубители на DIY и е практичен .. Category: Product #: TE-VC 1925 SA Regular price: 11.390 ден. 11.390
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS