EINHELL батериски индустриски фен TE-HA 18 Li - Solo
  • EINHELL батериски индустриски фен TE-HA 18 Li - Solo
  • EINHELL батериски индустриски фен TE-HA 18 Li - Solo
  • EINHELL батериски индустриски фен TE-HA 18 Li - Solo
  • EINHELL батериски индустриски фен TE-HA 18 Li - Solo
  • EINHELL батериски индустриски фен TE-HA 18 Li - Solo
  • EINHELL батериски индустриски фен TE-HA 18 Li - Solo
  • EINHELL батериски индустриски фен TE-HA 18 Li - Solo

EINHELL батериски индустриски фен TE-HA 18 Li - Solo

4.690 ден.
Шифра на производ: TE-HA 18 Li - Solo
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Einhell безжичен пиштол за топол воздух TE-HA 18 Li-Solo е флексибилен член на импресивното семејство Power X-Change. Моќниот пиштол за топол воздух има две нивоа на температура: за нежно обликување на пластиката при изработка на модели, за отстранување на лепливи фолии или исто така за стари бои, остатоци од лепило и слоеви на боја. Избраното ниво на температура може да се види на прв поглед на LED дисплејот. Заштитата од прегревање обезбедува безбедно работење. Механичкото отстранување на млазниците ја олеснува нивната замена. Просторот за складирање е погоден за стационарна употреба, а металната кука што може да се повлече се користи за флексибилна работа и складирање. Ергономската рачка со мека облога обезбедува цврсто, сигурно држење. Испораката не вклучува батерија или полнач (достапени се одделно).

Карактеристики
● Напојување: 18 V
● Температура во 2 степени: 350°C / 550°C
● Проток на воздух: 200 l/min ● 3 парчиња, млазници
● Без батерија и полнач

https://assets.einhell.com/manuals-pdf/900_561346/Productsheet-4520500-te-ha-18-li-solo.pdf?_gl=1*1b3rkcg*_ga*MTUxMzU2OTEyMC4xNzAzMzEyODA3*_ga_DNPSVZ3N3B*MTcwNDQwNTg5Ni4xNy4xLjE3MDQ0MDU5MjcuMjkuMC4w

Упатство за употреба
https://assets.einhell.com/manuals-pdf/900_554690/Manual-4520500-te-ha-18-li-solo.pdf?_gl=1*1xhapxh*_ga*MTUxMzU2OTEyMC4xNzAzMzEyODA3*_ga_DNPSVZ3N3B*MTcwNDQwNTg5Ni4xNy4xLjE3MDQ0MDcyMjYuNjAuMC4w

Видео
https://youtu.be/DxgOJOB5-bA

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

EINHELL батериски индустриски фен TE-HA 18 Li - Solo Опис на производот Einhell безжичен пиштол за топол воздух TE-HA 18 Li-Solo е флексибилен член на импресивното семејство Power X-Change. Моќниот пиштол за топол воздух има две нивоа на температура: за нежно обликување на пластиката при изработка на модели, за отстранување на лепливи фолии или исто така за стари бои, остатоци од лепило и слоеви на боја. Избраното ниво на температура може да се вид.. Category: Product #: TE-HA 18 Li - Solo Regular price: 4.690 ден. 4.690
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS