EINHELL батериска верижна пила GE-LC 18/25 Li-Solo
 • EINHELL батериска верижна пила GE-LC 18/25 Li-Solo
 • EINHELL батериска верижна пила GE-LC 18/25 Li-Solo
 • EINHELL батериска верижна пила GE-LC 18/25 Li-Solo
 • EINHELL батериска верижна пила GE-LC 18/25 Li-Solo
 • EINHELL батериска верижна пила GE-LC 18/25 Li-Solo
 • EINHELL батериска верижна пила GE-LC 18/25 Li-Solo
 • EINHELL батериска верижна пила GE-LC 18/25 Li-Solo
 • EINHELL батериска верижна пила GE-LC 18/25 Li-Solo

EINHELL батериска верижна пила GE-LC 18/25 Li-Solo

7.950 ден.
Шифра на производ: GE-LC 18/25 Li-Solo
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Безжичниот GE-LC 18/25 Li-Solo на Einhell го комбинира извонредниот квалитет на производот на Einhell со перформансите за сечење ОРЕГОН. Одликувајќи се со висококвалитетна шипка и синџир од ОРЕГОН, безжичната моторна пила е прифатлива за корисникот, сигурна и безбедна за ракување. Оваа сигурна, практична моторна пила е идеална за кастрење или сечење на мали до средни дрвја, правење огревно дрво и за кроење или сечење градежна дрва. Безжичната моторна пила Einhell е безбедна и лесна за употреба низ градината. Заштита од повратен удар и механичка сопирачка со синџир со инстантна реакција ве штитат додека работите со моторната пила. Ланецот веднаш застанува ако се случи повратен удар. Завртката за прицврстување се држи за ланецот ако скокне од шината. Цврстиот метален канџи за запирање ја одржува пилата стабилна за ваша дополнителна безбедност и удобност при работа. Ергономската рачка ви дава цврсто, удобно држење на безжичната моторна пила Einhell. Не се потребни алатки за прилагодување на затегнатоста на ланецот или замена на ланецот. Ланецот се подмачкува автоматски. Големиот отвор во резервоарот за масло ја елиминира потребата од инка. Овој производ доаѓа без батерија или полнач.

Карактеристики
https://assets.einhell.com/manuals-pdf/900_560864/Productsheet-4501761-ge-lc-18-25-li-solo.pdf?_gl=1*1xzr0j7*_ga*MTUxMzU2OTEyMC4xNzAzMzEyODA3*_ga_DNPSVZ3N3B*MTcwMzMxNjU1My4yLjEuMTcwMzMxNjU5OC4xNS4wLjA.


Упатство за употреба
https://assets.einhell.com/manuals-pdf/900_501403/Manual-4501761-ge-lc-18-25-li-solo.pdf?_gl=1*1nlk0c7*_ga*MTUxMzU2OTEyMC4xNzAzMzEyODA3*_ga_DNPSVZ3N3B*MTcwMzMxNjU1My4yLjEuMTcwMzMxNzcwMy42MC4wLjA.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

EINHELL батериска верижна пила GE-LC 18/25 Li-Solo Опис на производот Безжичниот GE-LC 18/25 Li-Solo на Einhell го комбинира извонредниот квалитет на производот на Einhell со перформансите за сечење ОРЕГОН. Одликувајќи се со висококвалитетна шипка и синџир од ОРЕГОН, безжичната моторна пила е прифатлива за корисникот, сигурна и безбедна за ракување. Оваа сигурна, практична моторна пила е идеална за кастрење или сечење на мали до средни дрвја, пра.. Category: Product #: GE-LC 18/25 Li-Solo Regular price: 7.950 ден. 7.950
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS