EINHELL батериска убодна пила TC-JS 18 Li-Solo
  • EINHELL батериска убодна пила TC-JS 18 Li-Solo
  • EINHELL батериска убодна пила TC-JS 18 Li-Solo
  • EINHELL батериска убодна пила TC-JS 18 Li-Solo
  • EINHELL батериска убодна пила TC-JS 18 Li-Solo

EINHELL батериска убодна пила TC-JS 18 Li-Solo

3.490 ден.
Шифра на производ: TC-JS 18 Li-Solo
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Безжичната убодна пила Einhell TC-JS 18 Li е секогаш подготвена за работа кога станува збор за совршено сечење во широк спектар на материјали. Како член на семејството Power X-Change, таа нуди голема флексибилност за работни места во домот, работната просторија и гаражата. Безжична слобода со концентрирана енергија од батерии за полнење: Батериите за полнење од семејството на системот Einhell може да се користат во сите PXC уреди. Благодарение на навистина непреченото работење, безжичната убодна пила обезбедува точни сечења. Универзалниот држач за сечилото без алат ги заштедува непотребните движења на рацете, овозможувајќи брзо менување на сечилото и без потреба од никакви алатки. За оптимална видливост додека работите, постои функција за издувување на прашина. Вградениот пластичен лизгачки елемент ги штити особено чувствителните работни парчиња. Производот се испорачува во комплет со квалитетно сечило за пила за дрво. Овој производ доаѓа без батерија или полнач. Истите се достапни одделно, на пример како практичен стартер сет на Einhell.

Карактеристики
● Напојување: 18 V
● Број на удари со нож: 2700 minˉ¹
● Удар на нож: 20 mm
● Дебелина на сечење во дрво: 70 mm
● Дебелина на сечење во пластика: 10 mm
● Дебелина на сечење во челик: 8 mm
● Макс. агол на сечење: 45 °
● Промена на сечилото без клуч ● Без батерија и полнач

https://assets.einhell.com/manuals-pdf/900_595914/Productsheet-4321209-tc-js-18-li-solo.pdf?_gl=1*s2ct4o*_ga*MTUxMzU2OTEyMC4xNzAzMzEyODA3*_ga_DNPSVZ3N3B*MTcwNDQ5NjY5Mi4xOS4xLjE3MDQ0OTY3MTAuNDIuMC4w

Упатство за употреба
https://assets.einhell.com/manuals-pdf/900_543801/Manual-4321209-tc-js-18-li-solo.pdf?_gl=1*al6coj*_ga*MTUxMzU2OTEyMC4xNzAzMzEyODA3*_ga_DNPSVZ3N3B*MTcwNDQ5NjY5Mi4xOS4xLjE3MDQ0OTY3OTguNjAuMC4w

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

EINHELL батериска убодна пила TC-JS 18 Li-Solo Опис на производот Безжичната убодна пила Einhell TC-JS 18 Li е секогаш подготвена за работа кога станува збор за совршено сечење во широк спектар на материјали. Како член на семејството Power X-Change, таа нуди голема флексибилност за работни места во домот, работната просторија и гаражата. Безжична слобода со концентрирана енергија од батерии за полнење: Батериите за полнење од семејството на с.. Category: Product #: TC-JS 18 Li-Solo Regular price: 3.490 ден. 3.490
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS