EINHELL батериска штрафилица со 3 глави TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah)
  • EINHELL батериска штрафилица со 3 глави TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah)
  • EINHELL батериска штрафилица со 3 глави TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah)
  • EINHELL батериска штрафилица со 3 глави TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah)
  • EINHELL батериска штрафилица со 3 глави TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah)
  • EINHELL батериска штрафилица со 3 глави TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah)

EINHELL батериска штрафилица со 3 глави TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah)

6.990 ден.
Шифра на производ: TE-CD 12/1 3X-Li
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Безжичната дупчалка Einhell TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah) 12 V овозможува: две алатки во едно, за фино прилагодливо навртување и моќно дупчење во дрво и метал. Ова е обезбедено од двобрзинскиот пренос со високи перформанси. Вклучен е и брз полнач за батеријата без самопразнење, така што батеријата може да се наполни подготвена за употреба за 45 минути. Благодарение на отстранливата глава на дупчалката од 10 mm, имате максимална флексибилност додека работите. Вклученото продолжување со прав агол овозможува зашрафување и дупчење во тесни простории, каде што нормалната безжична дупчалка би била многу голема. Вклучена е и ексцентрична екстензија, која ви овозможува да работите во агли и рабови без никакви тешкотии. Цврстиот метален запчаник е дизајниран за максимална издржливост. За прецизно работење постои електронска контрола на брзината. LED осветлувањето обезбедува оптимално осветлување дури и за темни агли. За лесно ракување, безжичната дупчалка има ергономски дизајн и мек држач. Вклучени се и полнач со голема брзина на полнење и батерија од 2Ah. Се испорачува во кутија за складирање со магнетна брава.

Карактеристики
● Батерија 12 V | 2,0 Ах | Li-Ion
● Полнач: 45 мин
● 2 брзини: 0-400 min^-1 / 0-1400 min^-1
● Вртежен момент: 30 Nm
● Селектор: 20 степени
● Зафат на чак: 10 mm
● 3 заменливи затворачи - стандардна вилица со држач од 10 mm, под агол / глава / за навртување и дупчење под агол од 90 ° и чак / глава / со офсет центар за навртување и дупчење на незгодни места и агли                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
https://assets.einhell.com/manuals-pdf/900_499480/Productsheet-4513595-te-cd-12-1-3x-li-1x2-0-ah.pdf?_gl=1*cqlj8w*_ga*MTUxMzU2OTEyMC4xNzAzMzEyODA3*_ga_DNPSVZ3N3B*MTcwNDIzNzUwNi4xMS4xLjE3MDQyMzc2MDQuMjguMC4w


Упатство за употреба
https://assets.einhell.com/manuals-pdf/900_493419/Manual-4513595-te-cd-12-1-3x-li-1x2-0-ah.pdf?_gl=1*scmw0y*_ga*MTUxMzU2OTEyMC4xNzAzMzEyODA3*_ga_DNPSVZ3N3B*MTcwNDIzOTk4Ni4xMi4wLjE3MDQyMzk5ODYuNjAuMC4w

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

EINHELL батериска штрафилица со 3 глави TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah) Опис на производот Безжичната дупчалка Einhell TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah) 12 V овозможува: две алатки во едно, за фино прилагодливо навртување и моќно дупчење во дрво и метал. Ова е обезбедено од двобрзинскиот пренос со високи перформанси. Вклучен е и брз полнач за батеријата без самопразнење, така што батеријата може да се наполни подготвена за употреба за 45 минути. Благодарение на отстранлива.. Category: Product #: TE-CD 12/1 3X-Li Regular price: 6.990 ден. 6.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS