EINHELL батериска дувалка GE-CL 18 Li E-Solo
  • EINHELL батериска дувалка GE-CL 18 Li E-Solo
  • EINHELL батериска дувалка GE-CL 18 Li E-Solo
  • EINHELL батериска дувалка GE-CL 18 Li E-Solo
  • EINHELL батериска дувалка GE-CL 18 Li E-Solo
  • EINHELL батериска дувалка GE-CL 18 Li E-Solo

EINHELL батериска дувалка GE-CL 18 Li E-Solo

2.750 ден.
Шифра на производ: GE-CL 18 Li E-Solo
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Einhell безжичната дувалка GЕ-CL 18 Li E е моќна и сигурна алатка која овозможува брзо и лесно чистење на отворени површини и ниши. Практичната големина и малата тежина овозможуваат многу лесна работа каде што нема врска со електричната мрежа. Благодарение на електронската контрола на брзината, моќта на дување може прецизно да се дозира според барањата. Благодарение на мекиот држач, безжичниот вентилатор за листови е и пријатен и безбеден за држење за особено лесна работа.
Не се вклучени батерија или полнач.


Карактеристики
https://assets.einhell.com/manuals-pdf/900_507168/Productsheet-3433541-ge-cl-18-1-li-e-solo.pdf?_gl=1*bb048c*_ga*MTMxMjgwOTE2OC4xNzAzNDIxMzYz*_ga_Z7B9YJ2Y75*MTcwMzQyMTM2Mi4xLjAuMTcwMzQyMTM2Mi4wLjAuMA..


Уатство за употреба
https://assets.einhell.com/manuals-pdf/900_483107/Manual-3433541-ge-cl-18-1-li-e-solo.pdf?_gl=1*1hu8kjv*_ga*MTMxMjgwOTE2OC4xNzAzNDIxMzYz*_ga_Z7B9YJ2Y75*MTcwMzQyMTM2Mi4xLjEuMTcwMzQyMTM5Ny4wLjAuMA..

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

EINHELL батериска дувалка GE-CL 18 Li E-Solo Опис на производот Einhell безжичната дувалка GЕ-CL 18 Li E е моќна и сигурна алатка која овозможува брзо и лесно чистење на отворени површини и ниши. Практичната големина и малата тежина овозможуваат многу лесна работа каде што нема врска со електричната мрежа. Благодарение на електронската контрола на брзината, моќта на дување може прецизно да се дозира според барањата. Благодарение на мекиот д.. Category: Product #: GE-CL 18 Li E-Solo Regular price: 2.750 ден. 2.750
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS