EINHELL електро пневматска дупчалка TC-RH 1600
 • EINHELL електро пневматска дупчалка TC-RH 1600
 • EINHELL електро пневматска дупчалка TC-RH 1600
 • EINHELL електро пневматска дупчалка TC-RH 1600
 • EINHELL електро пневматска дупчалка TC-RH 1600
 • EINHELL електро пневматска дупчалка TC-RH 1600
 • EINHELL електро пневматска дупчалка TC-RH 1600
 • EINHELL електро пневматска дупчалка TC-RH 1600
 • EINHELL електро пневматска дупчалка TC-RH 1600

EINHELL електро пневматска дупчалка TC-RH 1600

7.290 ден.
Шифра на производ: TC-RH 1600
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Линк: TC-RH 1600

Карактеристики
● Моќност: 1600 W
● Вртежи: 800 мин-1
● Потези: 3900 мин-1
● Енергија на удар: 4,0 Ј
● Капацитет на дупчење (бетон): 32 mm
● Тежина 5.6 Kg
● Должина на кабел 2m
● Куфер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

EINHELL електро пневматска дупчалка TC-RH 1600 Опис на производот Линк: TC-RH 1600 Карактеристики ● Моќност: 1600 W ● Вртежи: 800 мин-1 ● Потези: 3900 мин-1 ● Енергија на удар: 4,0 Ј ● Капацитет на дупчење (бетон): 32 mm ● Тежина 5.6 Kg ● Должина на кабел 2m ● Куфер .. Category: Product #: TC-RH 1600 Regular price: 7.290 ден. 7.290
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS