VILLAGER Бушач за земја VPH 43

VILLAGER Бушач за земја VPH 43

13.500 ден.
Шифра на производ: VPH 43
Достапност: На залиха
Количина:

Моделите VPH 43 се наменети првенствено за дупчење земја во помал дијаметар до 250 mm. Најчесто се користи за поставување столбови и во лозја и во овоштарници.

НАПОМЕНА!!!

Бургиите, наставакот и ножевите се купуваат одвоено од машината!!!!

Функции:

 • Дворачен модел

Препорака на производителот:

 • Користете мешавина од гориво и масло од село 2T во сооднос 40: 1 (2,5%)
   
  Спецификации
   
  Тип на мотор
  Двотактен, воздушно ладење
  Зафатнина на моторот 42.7 cm³
  Број на вртежи 1.25 kW / 2900 rpm
  Должина на бургијата 600 mm
  Број на оператори 1
  Пречник на бургијата (Ø) 6" , 8" , 10"
  Резервар за гориво 1100 ml
  Тежина 4.2 kg
  Линија на производот Orange edition

   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

VILLAGER Бушач за земја VPH 43 Моделите VPH 43 се наменети првенствено за дупчење земја во помал дијаметар до 250 mm. Најчесто се користи за поставување столбови и во лозја и во овоштарници. НАПОМЕНА!!! Бургиите, наставакот и ножевите се купуваат одвоено од машината!!!! Функции: Дворачен модел Препорака на производителот: Користете мешавина од гориво и масло од село 2T во сооднос 40: 1 (2,5%)   .. Category: Product #: VPH 43 Regular price: 13.500 ден. 13.500
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS