VILLAGER Бушач за земја VPH 170 R

VILLAGER Бушач за земја VPH 170 R

22.000 ден.
Шифра на производ: VPH 170 R
Достапност: На залиха
Количина:

Villager VPH 170 R  е робусен бушач за двајца оператори кој е опремен со 4-тактен Villager VGR 170 V мотор. Способен е да работи голем борј на задачи, од копање на дупки до земање примери од земјата. Се испорачува само главата на бушачот додека бургиите,наставакот и ножот се купуваат одделно.

НАПОМЕНА!!!!

Бургиите, наставакот и ножот се купуваат одделно!!!!!

 

Спецификации
 
Тип на мотор
Двотактен, воздушно ладење
Зафатнина на моторот 42.7 cm³
Број на вртежи 1.25 kW / 2900 rpm
Должина на бургијата 600 mm
Број на оператори 1
Пречник на бургијата (Ø) 6" , 8" , 10"
Резервар за гориво 1100 ml
Тежина 4.2 kg
Линија на производот Orange edition
   
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

VILLAGER Бушач за земја VPH 170 R Villager VPH 170 R  е робусен бушач за двајца оператори кој е опремен со 4-тактен Villager VGR 170 V мотор. Способен е да работи голем борј на задачи, од копање на дупки до земање примери од земјата. Се испорачува само главата на бушачот додека бургиите,наставакот и ножот се купуваат одделно. НАПОМЕНА!!!! Бургиите, наставакот и ножот се купуваат одделно!!!!!   .. Category: Product #: VPH 170 R Regular price: 22.000 ден. 22.000
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS