Останато

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT адаптер со ротирачки врв 1/2"   HT1S446 HOEGERT адаптер со ротирачки врв 1/2"   HT1S446
Опис на производот Држач за насадни клучеви  од 1/2" со прицврстувач од 1/4", дизајниран за ду..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT клуч за ормари  HT1W760
Product description For applications with all common switch cabinets and locking systems for gas, w..
380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
HOEGERT флексибилна рачка, 1/2", 380mm  HT1A763
Characteristics 1/2" output drive; body made of high quality chromium-vanadium alloy steel; ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
HOEGERT магнетни ленти (3 парчиња)  HT4R521
Опис на производот Комплет од 3 магнетни ленти за закачување на алати. Дизајнирани за монтирање на ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
HOEGERT магнетни летви (2 парчиња) + тањир  HT4R522
Product description A set of two magnetic strips for hanging tools and bowls for storing small pa..
1.640 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
HOEGERT клуч за ормари ( 9 во 1 )  HT1W761
Product description For applications with all common switch cabinets and locking systems for gas, w..
400 ден.
без ДДВ: 339 ден.
HOEGERT магнетен држач за битови HT1S440
Product description Quick-change holder for 1/4″ hex screwdriver bits with an integrated magnet. ..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
HOEGERT битови PH2 ( 5 парчиња )  HT1S382
Product description Insert screwdriver bits engineered for use in hand-driving application or with ..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
HOEGERT торкс битови Т25 ( 2 парчиња)  HT1S364
Product description Torx cross screwdriver bits used in corded and cordless drills. Characterist..
60 ден.
без ДДВ: 51 ден.
HOEGERT магнетни држачи за шестоаголни завртки и навртки 13mm ( 2 парчиња)  HT1S460
Product description Magnetic sockets for hexagonal screws and nuts. Used in cordless and cordl..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
HOEGERT сет имбус клучеви, 9 парчиња HT1W804
Product description A set of hex keys made of high quality chromium-vanadium steel. Allows up to 30..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
HOEGERT сет имбус клучеви, 9 парчиња, екстра долги HT1W808
Опис на производот Комплет шестоаголни ( имбус ) клучеви, изработени од висококвалитетен хром-ванад..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
HOEGERT сет торкс клучеви, 9 парчиња HT1W814
Product description A set of universal Torx keys sized from T10 to T50. Made of high quality chromi..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
HOEGERT сет торкс клучеви, 9 пачиња, екстра долги HT1W818
Product description A set of universal Torx keys sized from T10 to T50. Made of high quality chromi..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT сет урезници и бургии HT3B581
Product description A set of machine taps and drills. Characteristic made of HSS&nb..
2.530 ден.
без ДДВ: 2.144 ден.
HOEGERT сет урезници и нарезници HT3B580
Опис на производот Урезниците и нарезниците овозможуваат лесно рачно сечење на надворешни и внатреш..
4.450 ден.
без ДДВ: 3.771 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS