Екстрактори

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT сет екстрактори за оштетени завртки HT8G404
Characteristic for removing twisted and broken screws; 6 chisels: M3-M6, M6-M8, M8-M11, M11-..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
HOEGERT сет екстрактори за оштетени завртки HT8G400
Карактеристики • за отстранување на скршени и оштетени завртки; • изработен од легиран челик HSS. ..
1.210 ден.
без ДДВ: 1.025 ден.
HOEGERT сет екстрактори за оштетени завртки HT8G402
Characteristic for removing twisted and broken screws; made of high quality chrome vanadium ..
1.560 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
HOEGERT сет екстрактори за оштетени завртки HT8G403
Characteristic for removing twisted and broken screws; made of high quality chrome vanadium ..
1.620 ден.
без ДДВ: 1.373 ден.
HOEGERT сет екстрактори за оштетени завртки и навртки HT8G401
Characteristic for removing damaged bolts and nuts; made of high quality chromium-molybdenum..
2.650 ден.
без ДДВ: 2.246 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS