Кутии за алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

HOEGERT кутија за алат, PVC, 25" HT7G065
Product description Handy and capacious box enabling convenient storage of tools and accessories. M..
2.180 ден.
без ДДВ: 1.847 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT кутија за алат, PVC, 18" HT7G060
Product description A practical and roomy box for convenient storage of tools and accessories. ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT кутија за алат, PVC, 22"   HT7G064
Product description A practical and roomy box for convenient storage of tools. Made of high qu..
1.780 ден.
без ДДВ: 1.508 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT метална кутија за алат HT7G070
Product description Metal toolbox for small items. The rigid construction guarantees product d..
1.850 ден.
без ДДВ: 1.568 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT метална кутија за алат HT7G071
Product description Metal toolbox for small items. The rigid construction guarantees product d..
2.250 ден.
без ДДВ: 1.907 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS