Останато

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT хидрауличен секач HT3B548
Опис на производот Рачен секач со хидрауличен цилиндар и заменливи вилици, дизајниран за сечење шип..
6.430 ден.
без ДДВ: 5.449 ден.
HOEGERT рачна преса за конусно проширување на цевки 3-19мм  HT1P626
Опис на производот Преса за рачно проширување на цевки од челик, обоени метали, алуминиум и пластик..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT кримп алат за PEX цевки HT1P645
Опис на производот Рачна преса за стегање на конектори на цевки од типот PEX-AL-PEX и PE-RT-AL-PE-R..
9.970 ден.
без ДДВ: 8.449 ден.
HOEGERT рачен виткач за бакарни и алуминиумски цевки (6.3-8.0-10.0mm)  HT1P630 HOEGERT рачен виткач за бакарни и алуминиумски цевки (6.3-8.0-10.0mm)  HT1P630
Опис на производот Рачен виткач за бакарни (Cu) и алуминиумски (Al) цевки. Се користи за монтажа на..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT рачна преса за конусно проширување на цевки HT1P627
Product description Press for manual expansion of pipes made of steel, non-ferrous metals, alumin..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
HOEGERT апликатор за полиуретанска пена HT4R425
Product description A gun designed for polyurethane foam. Recommended for insulating, sealing and g..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
HOEGERT секач за стакло HT3B670
Description Cutter for cutting glass, panes, and mirrors. Characteristics six interchangea..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT апликатор за полиуретанска пена HT4R422
Product description A gun designed for expanding PU foam. Recommended for insulating, sealing and g..
1.560 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT столарски стеги ( 2 парчиња ) HT3B944
Product description A set of two spring clamps enabling quick, point fixing when gluing and holding..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
HOEGERT аголна стега со лента HT3B963
Опис на производот За затегање при лепење на рамки, полици, мебел и сл. Карактеристики • најлон..
570 ден.
без ДДВ: 483 ден.
HOEGERT аголна стега HT3B960
Product description The clamp enables precise clamping of glued elements at an angle of 90 °. ..
1.130 ден.
без ДДВ: 958 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS