Магнетни аголници за заварување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT магнетен аголник за заварување, стрела, 22.5Kg HT3B651
Product description The magnetic welding holder is designed to support metal plates, pipes and ro..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
HOEGERT магнетен аголник за заварување, стрела, 34Kg HT3B650
Product description The magnetic welding holder is designed to support metal plates, pipes and ro..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
HOEGERT магнетен аголник за заварување, хексагон, 11.5Kg HT3B657
Product description The hexagon-shaped welding magnetic holder is used to support metal sheets, p..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
HOEGERT магнетен аголник за заварување, хексагон, 22.5Kg HT3B656
Product description The hexagon-shaped welding magnetic holder is used to support metal sheets, p..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
HOEGERT магнетен аголник за заварување, хексагон, 34Kg   HT3B655
Product description The hexagon-shaped welding magnetic holder is used to support metal sheets, p..
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
HOEGERT магнетен аголник за заварување, триаголник, 36.2Kg   HT3B660
Product description The triangular welding magnetic holder is designed to support metal plates, p..
860 ден.
без ДДВ: 729 ден.
HOEGERT магнетен аголник за заварување, бумеранг, 2 парчиња HT3B665
Product description A set of two L-shaped welding magnetic holders to support metal sheets, pipes..
1.780 ден.
без ДДВ: 1.508 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS