Бургии

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT круна за метал ( ø 40 mm ) HT6D417
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 44 mm ) HT6D420
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 51 mm ) HT6D424
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 57 mm ) HT6D429
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 60 mm ) HT6D431
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
760 ден.
без ДДВ: 644 ден.
HOEGERT сет степенасти дупчаки HT6D325 HOEGERT сет степенасти дупчаки HT6D325
Опис на производот Сет дупчалки со 3 чекори, погодни за дупчење на разни видови челик, обоени метал..
1.420 ден.
без ДДВ: 1.203 ден.
HOEGERT глодало за шарки 35мм  HT6D320 HOEGERT глодало за шарки 35мм  HT6D320
Опис на производот Производ дизајниран за дупчење на слепи дупки во иверки и дрвени основни материј..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
HOEGERT степенаста бургија 4-39мм  HT6D324 HOEGERT степенаста бургија 4-39мм  HT6D324
Опис на производот Степенаста бургија прилагодена за дупчење во разни видови челик, обоени метали, ..
1.170 ден.
без ДДВ: 992 ден.
HOEGERT сет бургии за метал HT6D180
Опис на производот Комплетот бургии овозможува дупчење во метал, леано железо, обоени метали и ствр..
400 ден.
без ДДВ: 339 ден.
HOEGERT сет бургии за бетон HT6D378
Product description Set of drill bits intended for drilling in concrete, brick, and stone. Cha..
370 ден.
без ДДВ: 314 ден.
HOEGERT бургија HEX со прифат за бетонска круна, 110mm HT6D494
Product description Adapter for cemented carbide hole-saw drill bits with HEX handle. Cha..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT бургија SDS+ со прифат за бетонска круна, 110mm HT6D490
Product description Adapter for cemented carbide hole-saw drill bits with SDS+ handle. Charact..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT бургија SDS Max со прифат за бетонска круна, 160mm  HT6D492
Product description Adapter for cemented carbide hole-saw drill bits with SDS+ handle. Charact..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
HOEGERT круна за бетон ( 65mm )  HT6D484
Product description Hole-saw drill bits are designed to bore holes in hard concrete materials. C..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
HOEGERT круна за бетон ( 67mm )  HT6D486
Product description Hole-saw drill bits are designed to bore holes in hard concrete materials. C..
1.140 ден.
без ДДВ: 966 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS