Длета и избивачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT сет длета и избивачи HT3B713
A set of five pieces of chisels, punches and drift punches. Set for cutting, scoring and punching ha..
760 ден.
без ДДВ: 644 ден.
HOEGERT сет длета и избивачи HT3B710
Product description A set of 6 pieces of cutters, punch and? Knockouts. Designed for cutt..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
HOEGERT сет длета и избивачи HT3B712
Опис на производот Комплет од 12 парчиња секачи, удирачи и избивачи. Дизајниран за сечење, пробивањ..
1.380 ден.
без ДДВ: 1.169 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS