Градежен алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT круна за метал ( ø 40 mm ) HT6D417
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 44 mm ) HT6D420
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 51 mm ) HT6D424
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 57 mm ) HT6D429
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 60 mm ) HT6D431
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
760 ден.
без ДДВ: 644 ден.
HOEGERT сет степенасти дупчаки HT6D325 HOEGERT сет степенасти дупчаки HT6D325
Опис на производот Сет дупчалки со 3 чекори, погодни за дупчење на разни видови челик, обоени метал..
1.420 ден.
без ДДВ: 1.203 ден.
HOEGERT глодало за шарки 35мм HT6D320 HOEGERT глодало за шарки 35мм HT6D320
Опис на производот Производ дизајниран за дупчење на слепи дупки во иверки и дрвени основни материј..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
HOEGERT степенаста бургија 4-39мм HT6D324 HOEGERT степенаста бургија 4-39мм HT6D324
Опис на производот Степенаста бургија прилагодена за дупчење во разни видови челик, обоени метали, ..
1.170 ден.
без ДДВ: 992 ден.
HOEGERT клешта за обликување на профили, равна 150x35mm HT1P394
Product description Intended for manual shaping and bending of metal sheets.   Character..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
HOEGERT клешта за обликување на профили, равна 80x35мм HT1P393
Product description Intended for manual shaping and bending of metal sheets.   Character..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HOEGERT хидрауличен секач HT3B548
Опис на производот Рачен секач со хидрауличен цилиндар и заменливи вилици, дизајниран за сечење шип..
6.430 ден.
без ДДВ: 5.449 ден.
HOEGERT рачна преса за конусно проширување на цевки 3-19мм HT1P626
Опис на производот Преса за рачно проширување на цевки од челик, обоени метали, алуминиум и пластик..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT секач за цевки 1/2"-2" HT1P600 HOEGERT секач за цевки 1/2"-2" HT1P600
Product description Cutter for fast, precise cutting of steel, brass and copper pipes. Useful for..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
HOEGERT кримп алат за PEX цевки HT1P645
Опис на производот Рачна преса за стегање на конектори на цевки од типот PEX-AL-PEX и PE-RT-AL-PE-R..
9.970 ден.
без ДДВ: 8.449 ден.
HOEGERT рачен виткач за бакарни и алуминиумски цевки (6.3-8.0-10.0mm) HT1P630 HOEGERT рачен виткач за бакарни и алуминиумски цевки (6.3-8.0-10.0mm) HT1P630
Опис на производот Рачен виткач за бакарни (Cu) и алуминиумски (Al) цевки. Се користи за монтажа на..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS