Одвртувачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT сет прецизни одвртувачи HT1S272
Опис на производот Комплет од 1000 V прецизни шрафцигери сертифицирани за работа во живо. Комплетот..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
HOEGERT фазомер HT1S982
Опис на производот За откривање на напон во жици и приклучоци. Карактеристики • за работа под н..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
HOEGERT фазомер HT1S981
Product description For detecting voltage in wires and sockets. Characteristics • for operati..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
HOEGERT сет прецизни одвртувачи HT1S986
Product description A set of 1000 V precision screwdrivers certified for working under voltage. ..
1.040 ден.
без ДДВ: 881 ден.
-20%
HOEGERT сет изолирани одвртувачи HT1S996
Product description A set of 6 1000 V certified screwdrivers for working under voltage. The se..
790 ден.990 ден.
без ДДВ: 669 ден.
HOEGERT сет изолирани одвртувачи+фазомер HT1S994
Опис на производот Комплет од 4 парчиња 1000 V сертифицирани шрафцигери за работа под напон. Вклуче..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S902 (2,5x75 mm) рамен
Product description 1000 V flat screwdrivers, approved for working under voltage. They are use..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S903 (3x100 mm) рамен
Product description 1000 V flat screwdrivers, approved for working under voltage. They are use..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S905 (5.5x125 mm) рамен
Product description 1000 V flat screwdrivers, approved for working under voltage. They are use..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S960 (3x100 mm) рамен
Product description 1000 V flat screwdrivers, approved for working under voltage. Screwdriver ..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S961 (4x100 mm) рамен
Product description 1000 V flat screwdrivers, approved for working under voltage. Screwdriver ..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S962 (5.5x125 mm) рамен
Product description 1000 V flat screwdrivers, approved for working under voltage. Screwdriver ..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S920 (PH2 60 mm)
Product description Phillips screwdrivers PH 1000 V, approved for working under voltage. They ..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S922 (PH2 80 mm)
Product description Phillips screwdrivers PH 1000 V, approved for working under voltage. They ..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S924 (PH2 100 mm)
Product description Phillips screwdrivers PH 1000 V, approved for working under voltage. They ..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S940 (PZ2 60 mm)
Product description PZ 1000 V Phillips screwdrivers, approved for live use. They are used to s..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS