Кримп клешти

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT хидраулична преса за кабли 16-300мм2   HT1P169
Опис на производ Рачен алат за стегање со хидрауличен активатор, дизајниран за стегање на терминали..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
-34%
HOEGERT кримп клешта, Western plug (4P, 6P, 8P)   HT1P170
Опис на производот Алатка за стегање за терминали RJ-11, што се користи при инсталација и монтажа. ..
1.150 ден.1.730 ден.
без ДДВ: 975 ден.
HOEGERT кримп клешта за BNC, F, IEC & RCA коаксијални споеви HT1P198
Опис на производот Клешта за стегање прави и аголни спојници од типот BNC, F, IEC и RCA, што овозмо..
3.100 ден.
без ДДВ: 2.627 ден.
HOEGERT кримп клешта за MC4 споеви HT1P199
Product description An MC4 connector crimping pliers used in the assembly of photovoltaic panels ..
4.120 ден.
без ДДВ: 3.492 ден.
HOEGERT кримп клешта за телефонски жабици HT1P172
Product description Crimp tool for telephone terminals, used during installation and assembly works..
2.080 ден.
без ДДВ: 1.763 ден.
HOEGERT кримп клешта со заменливи челусти HT1P176 HOEGERT кримп клешта со заменливи челусти HT1P176
  Product description Crimping pliers with quick-change dies. 6 jaws included. Th..
8.650 ден.
без ДДВ: 7.331 ден.
HOEGERT прилагодлива кримп клешта  HT1P190
Опис на производот Клешти кои се прилагодуваат на големината на ракавот на кабелот. Се користи во т..
1.710 ден.
без ДДВ: 1.449 ден.
HOEGERT кримп клешта за неизолирани кабловски споеви HT1P192
Product description Pliers for crimping cable ends. Used in telecommunications, electronics an..
1.560 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
HOEGERT кримп клешта за неизолирани кабловски жабици HT1P193
Product description Self-locking pliers for crimping cable ends. Used in telecommunications, e..
1.560 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
HOEGERT кримп клешта за изолирани кабловски жабици HT1P194
Product description Terminal crimping pliers. Used in telecommunications, electronics and othe..
1.560 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
HOEGERT кримп клешта за тенки кабловски жабици HT1P195
roduct description Crimping pliers. Used in telecommunications, electronics and other assemb..
1.560 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
HOEGERT кримп клешта за коаксијални кабловски жабици HT1P196
Опис на производот Шестоаголна клешта. Се користи во телекомуникациите, електрониката и други монта..
1.560 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS