Електричарски алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT секач за кабли 600мм HT1P049
Опис на производот Ножици за сечење алуминиумски и бакарни едножилни и повеќежилни кабли. Сечат каб..
1.610 ден.
без ДДВ: 1.364 ден.
HOEGERT универзален мултиметар FULL-SMART pen type HT1E615 HOEGERT универзален мултиметар FULL-SMART pen type HT1E615
Опис на производот Дигиталниот мултиметар се користи за дијагностика и откривање на неисправни дело..
1.140 ден.
без ДДВ: 966 ден.
HOEGERT универзален дигитален мултиметар FULL-SMART HT1E605 HOEGERT универзален дигитален мултиметар FULL-SMART HT1E605
Опис на производот Дигиталниот мултиметар се користи за дијагностика и откривање на неисправни дело..
1.440 ден.
без ДДВ: 1.220 ден.
HOEGERT детектор за кабли и профили со влагомер HT4M341 HOEGERT детектор за кабли и профили со влагомер HT4M341
Опис на производот Професионален детектор за примена во градежништво и при реновирање. Се применува..
4.390 ден.
без ДДВ: 3.720 ден.
HOEGERT автоматска бланкерица со прилагодлива челуст HT1P187
Опис на производот Автоматска бланкерица со тесен профил што го олеснува пристапот до областите што..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
HOEGERT електричарски ножици HT1P040
Опис на производот Ножици за сечење изолација, жици, тенки кабли, лим, пластика, кожа и др. Кара..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
HOEGERT сет прецизни одвртувачи HT1S272
Опис на производот Комплет од 1000 V прецизни шрафцигери сертифицирани за работа во живо. Комплетот..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
HOEGERT хидраулична преса за кабли 16-300мм2  HT1P169
Опис на производ Рачен алат за стегање со хидрауличен активатор, дизајниран за стегање на терминали..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
HOEGERT универзална клешта, 160mm, 1000V  HT1P903
Product description Insulated combination pliers ideal for cutting and bending wires and cables. Ce..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
HOEGERT клешта за сечење кабли HT1P042
Product description For cutting single and multi-core cables and wires made of copper or aluminium...
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
HOEGERT леткум 60W HT2C302
Product description A soldering iron is used to connect metallic materials by soldering using tin..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
HOEGERT леткум 100W HT2C304
Product description A soldering iron is used to connect metallic materials by soldering using tin..
940 ден.
без ДДВ: 797 ден.
HOEGERT леткум 100W HT2C310
Опис на производот Лемилката се користи за поврзување на метални материјали со лемење со употреба н..
1.780 ден.
без ДДВ: 1.508 ден.
HOEGERT леткум 200W HT2C311
Опис на производот Леткумот се користи за поврзување на метални материјали со лемење, со употреба н..
2.550 ден.
без ДДВ: 2.161 ден.
HOEGERT безконтактен испитувач на напон HT1E630
Опис на производот Професионален индуктивен тестер на напон koj овозможува бесконтактна проверка да..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
HOEGERT дигитален мултиметар HT1E602
Опис на производот Дигиталниот мултиметар се користи за дијагностицирање и откривање на неисправни ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS