Светилки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT светилка LED ( USB ) HT1E425 HOEGERT светилка LED ( USB ) HT1E425
Опис на производот LED светилката е погодна за секоја работилница, автомобил или дом, особено за вр..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT светилка (LED)  HT1E402
Characteristic COB LED 3W main lighting providing good illumination of the workplace and a ran..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
HOEGERT џебна алуминиумска светилка (LED)  HT1E424
Карактеристики • напојување 1 * AA / 1 * 14500 3,7 V (без вклучени батерии); • LED осветлување од ..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
HOEGERT светилка за на глава (LED)  HT1E420
Characteristic power supply 3x AAA 1.5 V (without batteries); 3 W LED lighting ensuring good..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
HOEGERT светилка (LED)  HT1E406
Product description Inspection flashlight useful in every workshop, car or home. It has a magn..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
HOEGERT пренослива светилка (LED)  HT1E410
Characteristic LED 5 W lighting ensuring good settlement of the workplace and range up to 20 m..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT пренослива светилка (LED)  HT1E412
Characteristic 6 W LED lighting ensuring good settlement of the workplace and range up to 25 m..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS