Пневматска опрема

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT дигитален мерач на притисок во гуми HT8G314
Product description Digital tire pressure gauge with LCD display for accurate and repeatable measur..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
HOEGERT сет долги ударни клучеви 1/2"    HT4R049
Product description Set of 1/2” long impact sockets, comprised of 15 elements. Characteristics..
4.780 ден.
без ДДВ: 4.051 ден.
HOEGERT пневматски одвртувач 1/2", 1500Nm  HT4R623
Опис на производот Алатката е широко користена во гаражи, сервиси за гуми и механички работилници. ..
9.640 ден.
без ДДВ: 8.169 ден.
HOEGERT пневматска крцкалка, 1/2", 61Nm  HT4R630
Карактеристики • наменетa за тешки работи во вулканизациски и автомобилски работилници; • обезбеду..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
HOEGERT пневматска дупчалка HT4R635
Карактеристики • наменет за работилници и работи за реновирање; • за дупчење дупки со максимален д..
2.570 ден.
без ДДВ: 2.178 ден.
HOEGERT пневматска полирка, права HT4R650
Карактеристики • се користи во автомобилски сервиси и индустрија, наменета за сечење, полирање и ме..
1.640 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
HOEGERT пневматска полирка, аголна HT4R651
Опис на производот Пневматската орбитална брусалка е ефикасна и професионална алатка наменета за ра..
3.230 ден.
без ДДВ: 2.737 ден.
HOEGERT ударен продолжеток 3/4", 250mm  HT4R316
Charakteristics: 3/4” drive; made from high-quality CrMo alloy steel for an extended life; ..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
HOEGERT пиштол за воздух (200mm)  HT4R751
Characteristics 200-mm nozzle; max. input pressure: 116 BAR/ 8 PSI; nozzle orifice: 2.5 mm..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
HOEGERT пиштол за чистење HT4R755
Product description A cleaning (washing) gun for general use. mainly in sheet-metal working, as wel..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
HOEGERT клуч за вентили за пневматици HT8G317
for service valves in refrigeration and air conditioning; for Schreder valve and inner tube val..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
-17%
HOEGERT пневматски одвртувач 3/4", 1800Nm, Twin hammer HT4R625
Опис на производот Голем пневматски одвртувач со дополнителна рачка. Се примена во индустријата, ма..
11.990 ден.14.460 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.
HOEGERT клешта за балансирање на тркала HT8G348
Product description  Pliers for assembling and disassembling car wheel weights;  Cha..
810 ден.
без ДДВ: 686 ден.
HOEGERT црево за воздух 5м, 6x8мм  HT4R890
Product description A pressure hose for connecting the compressor to peripheral devices. Desig..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
HOEGERT црево за воздух 10м, 6x8мм HT4R891
Product description A pressure hose for connecting the compressor to peripheral devices. Desig..
970 ден.
без ДДВ: 822 ден.
HOEGERT црево за воздух 15м, 6x8мм HT4R892
Product description A pressure hose for connecting the compressor to peripheral devices. Desig..
1.310 ден.
без ДДВ: 1.110 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS