Момент клучеви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-42%
HOEGERT момент клуч (5-25 Nm)  HT1W701 HOEGERT момент клуч (5-25 Nm)  HT1W701
Characteristic made of chrome vanadium alloy steel; 1/4 " 24 teeth ratchet mechanism; se..
2.250 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 1.907 ден.
HOEGERT момент клуч (20-110 Nm)  HT1W706 HOEGERT момент клуч (20-110 Nm)  HT1W706
Characteristic made of chrome vanadium alloy steel; 1/2" square; 24 teeth ratchet mechanis..
4.080 ден.
без ДДВ: 3.458 ден.
-20%
HOEGERT момент клуч (42-210 Nm)  HT1W707 HOEGERT момент клуч (42-210 Nm)  HT1W707
Карактеристики • изработен од челик од легура на хром ванадиум; • 1/2" приклучок; • механизам со ..
3.690 ден.4.620 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.
-33%
HOEGERT момент клуч (50-350 Nm)  HT1W708 HOEGERT момент клуч (50-350 Nm)  HT1W708
Characteristic made of chrome vanadium alloy steel; 1/2" square; 24 teeth ratchet mechanis..
4.990 ден.7.490 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS