Блокатори

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT блокада за брегасто вратило ( VAG ) HT8G360
Product description Lock required when replacing the timing gear. Characteristic timing ge..
1.330 ден.
без ДДВ: 1.127 ден.
HOEGERT блокада за брегасто вратило ( VAG, TDI 1.9, 2.0 ) HT8G361
Опис на производот Алат за заклучување на брегасти вратила за VAG мотори Употреба • TDI PD..
1.060 ден.
без ДДВ: 898 ден.
HOEGERT универзалнo заклчување за брегасто вратило HT8G363
Опис на производот Универзалнo заклучување за брегасто вратило Карактеристики - за заклучување ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
HOEGERT сет блокади за брегасто вратило HT8G362
Product description Timing wheel locking set for many car manufacturers (Opel, Rover, VW, Citroen..
2.150 ден.
без ДДВ: 1.822 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS