HOEGERT

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT круна за метал ( ø 40 mm ) HT6D417
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 44 mm ) HT6D420
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 51 mm ) HT6D424
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 57 mm ) HT6D429
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 60 mm ) HT6D431
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
760 ден.
без ДДВ: 644 ден.
HOEGERT сет степенасти дупчаки HT6D325 HOEGERT сет степенасти дупчаки HT6D325
Опис на производот Сет дупчалки со 3 чекори, погодни за дупчење на разни видови челик, обоени метал..
1.420 ден.
без ДДВ: 1.203 ден.
HOEGERT секач за кабли 600мм HT1P049
Опис на производот Ножици за сечење алуминиумски и бакарни едножилни и повеќежилни кабли. Сечат каб..
1.610 ден.
без ДДВ: 1.364 ден.
HOEGERT виткач на цевки за сопирачки HT8G375 HOEGERT виткач на цевки за сопирачки HT8G375
Опис на производот Виткач со 2 валјаци неопходен за свиткување на цевки на сопирачки. Комплетот вкл..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
HOEGERT сет клучеви за филтри за масло (14 парчиња ) HT8G306
Опис на производот Комплет од 14 клучеви за филтер за масло наменети за професионална употреба во р..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT адаптер со ротирачки врв 1/2"  HT1S446 HOEGERT адаптер со ротирачки врв 1/2"  HT1S446
Опис на производот Држач за насадни клучеви  од 1/2" со прицврстувач од 1/4", дизајниран за ду..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT полнач за акумулатори 6V / 12V ( 7A ) HT8G611 HOEGERT полнач за акумулатори 6V / 12V ( 7A ) HT8G611
Опис на производот Висококвалитетен уред наменет за полнење на акумулатори од 6 V и 12 V , наменет ..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
HOEGERT светилка LED ( USB ) HT1E425 HOEGERT светилка LED ( USB ) HT1E425
Опис на производот LED светилката е погодна за секоја работилница, автомобил или дом, особено за вр..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT сет клучеви за филтри за масло (30 парчиња) HT8G307
Опис на производот Сет од 30 клучеви за филтри за масло за професионална употреба во работилници и ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
HOEGERT универзален мерач за профили HT4М218 HOEGERT универзален мерач за профили HT4М218
Опис на производот Универзалниот мерач на профил се користи за репродукција на специфични модели ил..
860 ден.
без ДДВ: 729 ден.
-20%
HOEGERT пегла за лепење на пластични цевки HT1P680 HOEGERT пегла за лепење на пластични цевки HT1P680
Опис на производот Машината за заварување на термопластични цевки од 850 W, овозможува трајно поврз..
4.790 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.059 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS