Автомеханичарски алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT виткач на цевки за сопирачки HT8G375 HOEGERT виткач на цевки за сопирачки HT8G375
Опис на производот Виткач со 2 валјаци неопходен за свиткување на цевки на сопирачки. Комплетот вкл..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
HOEGERT сет клучеви за филтри за масло (14 парчиња ) HT8G306
Опис на производот Комплет од 14 клучеви за филтер за масло наменети за професионална употреба во р..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT адаптер со ротирачки врв 1/2"  HT1S446 HOEGERT адаптер со ротирачки врв 1/2"  HT1S446
Опис на производот Држач за насадни клучеви  од 1/2" со прицврстувач од 1/4", дизајниран за ду..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT полнач за акумулатори 6V / 12V ( 7A ) HT8G611 HOEGERT полнач за акумулатори 6V / 12V ( 7A ) HT8G611
Опис на производот Висококвалитетен уред наменет за полнење на акумулатори од 6 V и 12 V , наменет ..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
HOEGERT светилка LED ( USB ) HT1E425 HOEGERT светилка LED ( USB ) HT1E425
Опис на производот LED светилката е погодна за секоја работилница, автомобил или дом, особено за вр..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT сет клучеви за филтри за масло (30 парчиња) HT8G307
Опис на производот Сет од 30 клучеви за филтри за масло за професионална употреба во работилници и ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
-15%
HOEGERT ударен батериски одвртувач 400Nm HT2E200 ( без четкички ) HOEGERT ударен батериски одвртувач 400Nm HT2E200 ( без четкички )
Опис на производот Акумулаторски ударен одвртувач со вртежен момент од 400 Nm и со заменлива б..
8.490 ден.9.990 ден.
без ДДВ: 7.195 ден.
HOEGERT сет лимарски чекани, 7 елементи HT8G460
Product description A seven-piece tinsmith set consisting of hammers with characteristic planes and..
2.880 ден.
без ДДВ: 2.441 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT радапцигер за брисачи HT8G251
Description The universal puller is an ideal device for removing wipers, clamps, alternator beari..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
-25%
HOEGERT лежалка за работилница 100см  HT8G100
Опис на производот Лежалката за работилницата има ергономска, контурирана форма и потпирач за глава..
2.999 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
HOEGERT дигитален мерач на притисок во гуми HT8G314
Product description Digital tire pressure gauge with LCD display for accurate and repeatable measur..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
HOEGERT сет долги ударни клучеви 1/2"  HT4R049
Product description Set of 1/2” long impact sockets, comprised of 15 elements. Characteristics..
4.780 ден.
без ДДВ: 4.051 ден.
HOEGERT клешта за заварување, 230mm, "W" HT1P385
Product description Welding pliers for various applications. They are perfect for welding, hydrauli..
730 ден.
без ДДВ: 619 ден.
HOEGERT клешта за заварување, 240mm, равна HT1P387
Product description Welding pliers for various applications. They are perfect for welding, hydrauli..
610 ден.
без ДДВ: 517 ден.
HOEGERT мерни ливчиња, 9 парчиња, 0.04-0.3mm HT8G330
Characteristics used for precise positioning and checking the gap width: e.g. electrical ..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
HOEGERT мерни ливчиња, 31парче, 0.038-0.889mm HT8G331
Characteristics used for precise positioning and checking the gap width: e.g. electrical ..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS