HOEGERT сет алати HT1R425
  • HOEGERT сет алати HT1R425
  • HOEGERT сет алати HT1R425

HOEGERT сет алати HT1R425

7.190 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 1R425
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики
• приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром ванадиум;
• отпорен на деформација;
• кован;
• крцкалки со 72 заби;
• спакуван во практичен, засилен куфер со метални брави и шарки;
• изработен во согласност со DIN 3124.
 

Сетот содржи
• 1/2 " приклучоци: 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 30, 32 mm, 1/2" клучеви за свеќички: 16, 21 mm,
• Продолжетоци 1/2": 125, 250 mm, адаптер M1 / 2" - F3 / 8", Универзален спој 1/2",
• 1/2 " крцкалка,
• Рачка за 5/16” битови, 1/4“ приклучоци: 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm,
• Продолжетоци 1/4"од 50, 100 mm, Флексибилен продолжеток 1/4", 150 mm, Универзален спој 1/4",
• Рачка „T“ 1/4“, 152 mm, крцкалка 1/4“,
• 1/4" рачка од шрафцигер,
• Адаптер M1 / 4 ”- F1 / 4”.
• 5/16”, 30 mm битови за шрафцигери:
• SL8, SL10, SL12 mm, PH3, PH4, PZ3, PZ4, T40, T45, T50, T55, H8, H10, H12, H14 mm,
• Битови со 1/4" приклучок: SL4, SL5.5, SL7 mm, PH1, PH2, PZ1, PZ2, T8, T10, T15, T20, T25, T30, H3, H4, H5, H6 mm,
• Комбинирани клучеви: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22 mm,
• Хексагонални клучеви: 1,5, 2, 2,5 mm.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT HOEGERT сет алати HT1R425 Карактеристики • приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром ванадиум; • отпорен на деформација; • кован; • крцкалки со 72 заби; • спакуван во практичен, засилен куфер со метални брави и шарки; • изработен во согласност со DIN 3124.   Сетот содржи • 1/2 " приклучоци: 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 30, 32 mm, 1/2" клучеви за свеќички: 16,.. Category: Product #: 1R425 Regular price: 7.190 ден. 7.190
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS