ПРОМОЦИИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-24%
HOEGERT кримп клешта со заменливи челусти HT1P177 HOEGERT кримп клешта со заменливи челусти HT1P177
Опис на производот Универзален сет на клешти за стегање на електрични конектори со 5 заменливи че..
2.590 ден.3.390 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
-26%
HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња)  HT7G050 plus HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња)  HT7G050 plus
Опис на производот Практична и пространа количка за алати со 7 фиоки и странична преграда. Цвр..
60.750 ден.81.999 ден.
без ДДВ: 51.483 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS