Бургии

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT глодало за шарки 35мм  HT6D320 HOEGERT глодало за шарки 35мм  HT6D320
Опис на производот Производ дизајниран за дупчење на слепи дупки во иверки и дрвени основни материј..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
HOEGERT степенаста бургија 4-39мм  HT6D324 HOEGERT степенаста бургија 4-39мм  HT6D324
Опис на производот Степенаста бургија прилагодена за дупчење во разни видови челик, обоени метали, ..
1.170 ден.
без ДДВ: 992 ден.
HOEGERT сет бургии за метал HT6D180
Опис на производот Комплетот бургии овозможува дупчење во метал, леано железо, обоени метали и ствр..
400 ден.
без ДДВ: 339 ден.
HOEGERT сет бургии за бетон HT6D378
Product description Set of drill bits intended for drilling in concrete, brick, and stone. Cha..
370 ден.
без ДДВ: 314 ден.
HOEGERT бургија HEX со прифат за бетонска круна, 110mm HT6D494
Product description Adapter for cemented carbide hole-saw drill bits with HEX handle. Cha..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT бургија SDS+ со прифат за бетонска круна, 110mm HT6D490
Product description Adapter for cemented carbide hole-saw drill bits with SDS+ handle. Charact..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT бургија SDS Max со прифат за бетонска круна, 160mm  HT6D492
Product description Adapter for cemented carbide hole-saw drill bits with SDS+ handle. Charact..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
HOEGERT круна за бетон ( 65mm )  HT6D484
Product description Hole-saw drill bits are designed to bore holes in hard concrete materials. C..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
HOEGERT круна за бетон ( 67mm )  HT6D486
Product description Hole-saw drill bits are designed to bore holes in hard concrete materials. C..
1.140 ден.
без ДДВ: 966 ден.
HOEGERT круна за бетон ( 80mm)  HT6D487
Product description Hole-saw drill bits are designed to bore holes in hard concrete materials. C..
1.310 ден.
без ДДВ: 1.110 ден.
HOEGERT круна за бетон ( 83mm ) HT6D489
Product description Hole-saw drill bits are designed to bore holes in hard concrete materials. C..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
HOEGERT сет бургии за метал HT6D186
Product description A set of drill bits for drilling holes in steel, cast iron, non-ferrous metals ..
610 ден.
без ДДВ: 517 ден.
HOEGERT сет бургии за бетон HT6D370
Product description . SDS-plus drill bit set for drilling in brick, stone, concrete and reinforced ..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
HOEGERT бургии за стакло и керамика HT6D084 ( 4mm )
Опис на производот Професионални дупчалки за стакло, керамички плочки и порцелан. Карактеристики..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS