Градежен алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT глодало за шарки 35мм HT6D320 HOEGERT глодало за шарки 35мм HT6D320
Опис на производот Производ дизајниран за дупчење на слепи дупки во иверки и дрвени основни материј..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
HOEGERT степенаста бургија 4-39мм HT6D324 HOEGERT степенаста бургија 4-39мм HT6D324
Опис на производот Степенаста бургија прилагодена за дупчење во разни видови челик, обоени метали, ..
1.170 ден.
без ДДВ: 992 ден.
HOEGERT клешта за обликување на профили, равна 150x35mm HT1P394
Product description Intended for manual shaping and bending of metal sheets.   Character..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
HOEGERT клешта за обликување на профили, равна 80x35мм HT1P393
Product description Intended for manual shaping and bending of metal sheets.   Character..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HOEGERT хидрауличен секач HT3B548
Опис на производот Рачен секач со хидрауличен цилиндар и заменливи вилици, дизајниран за сечење шип..
6.430 ден.
без ДДВ: 5.449 ден.
HOEGERT рачна преса за конусно проширување на цевки 3-19мм HT1P626
Опис на производот Преса за рачно проширување на цевки од челик, обоени метали, алуминиум и пластик..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT секач за цевки 1/2"-2" HT1P600 HOEGERT секач за цевки 1/2"-2" HT1P600
Product description Cutter for fast, precise cutting of steel, brass and copper pipes. Useful for..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
HOEGERT кримп алат за PEX цевки HT1P645
Опис на производот Рачна преса за стегање на конектори на цевки од типот PEX-AL-PEX и PE-RT-AL-PE-R..
9.970 ден.
без ДДВ: 8.449 ден.
HOEGERT рачен виткач за бакарни и алуминиумски цевки (6.3-8.0-10.0mm) HT1P630 HOEGERT рачен виткач за бакарни и алуминиумски цевки (6.3-8.0-10.0mm) HT1P630
Опис на производот Рачен виткач за бакарни (Cu) и алуминиумски (Al) цевки. Се користи за монтажа на..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT рачна преса за конусно проширување на цевки HT1P627
Product description Press for manual expansion of pipes made of steel, non-ferrous metals, alumin..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
HOEGERT брз секач за цевки HT1P614
Product description Quick-acting cutter for copper (Cu) and aluminium (Al) pipes. Ensures precise..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
HOEGERT брз секач за цевки HT1P611
Опис на производот Брз секач за бакарни (Cu) и алуминиумски (Al) цевки. Обезбедува прецизно сечење ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
HOEGERT клешта за спојување на профили HT1P390
Product description Intended for quick connections of elements made of 0.5-0.8 mm steel sheets. ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
HOEGERT сет бургии за метал HT6D180
Опис на производот Комплетот бургии овозможува дупчење во метал, леано железо, обоени метали и ствр..
400 ден.
без ДДВ: 339 ден.
HOEGERT сет бургии за бетон HT6D378
Product description Set of drill bits intended for drilling in concrete, brick, and stone. Cha..
370 ден.
без ДДВ: 314 ден.
HOEGERT кружна четка за брусилка 75мм ( месингана жица 0.3мм ) HT7D702
Product description High quality end brush with arbor. It is used in cleaning welds, surfac cleanin..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS