HOEGERT

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT глодало за шарки 35мм HT6D320 HOEGERT глодало за шарки 35мм HT6D320
Опис на производот Производ дизајниран за дупчење на слепи дупки во иверки и дрвени основни материј..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
HOEGERT степенаста бургија 4-39мм HT6D324 HOEGERT степенаста бургија 4-39мм HT6D324
Опис на производот Степенаста бургија прилагодена за дупчење во разни видови челик, обоени метали, ..
1.170 ден.
без ДДВ: 992 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT ударен батериски одвртувач 400Nm HT2E200 ( без четкички ) HOEGERT ударен батериски одвртувач 400Nm HT2E200 ( без четкички )
Опис на производот Акумулаторски ударен одвртувач со вртежен момент од 400 Nm и со заменлива б..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
HOEGERT автоматска бланкерица со прилагодлива челуст HT1P187
Опис на производот Автоматска бланкерица со тесен профил што го олеснува пристапот до областите што..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
HOEGERT електричарски ножици HT1P040
Опис на производот Ножици за сечење изолација, жици, тенки кабли, лим, пластика, кожа и др. Кара..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT сет алати ( 216 pcs.) HT1R458 HOEGERT сет алати ( 216 pcs.) HT1R458
..
9.520 ден.
без ДДВ: 8.068 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT сет алати ( 108 pcs.) HT1R454 HOEGERT сет алати ( 108 pcs.) HT1R454
Product features: set of sockets, screwdriver bits and accessories 1/4 "and 1/2" tools made ..
5.570 ден.
без ДДВ: 4.720 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT сет алати ( 94 pcs ) HT1R450 HOEGERT сет алати ( 94 pcs ) HT1R450
Product features: set of sockets, screwdriver bits and accessories 1/4 "and 1/2" tools made ..
5.250 ден.
без ДДВ: 4.449 ден.
HOEGERT клешта за обликување на профили, равна 150x35mm HT1P394
Product description Intended for manual shaping and bending of metal sheets.   Character..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
HOEGERT клешта за обликување на профили, равна 80x35мм HT1P393
Product description Intended for manual shaping and bending of metal sheets.   Character..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HOEGERT сет прецизни одвртувачи HT1S272
Опис на производот Комплет од 1000 V прецизни шрафцигери сертифицирани за работа во живо. Комплетот..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
HOEGERT хидрауличен секач HT3B548
Опис на производот Рачен секач со хидрауличен цилиндар и заменливи вилици, дизајниран за сечење шип..
6.430 ден.
без ДДВ: 5.449 ден.
HOEGERT сет лимарски чекани, 7 елементи HT8G460
Product description A seven-piece tinsmith set consisting of hammers with characteristic planes and..
2.880 ден.
без ДДВ: 2.441 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS