Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
HOEGERT пневматски одвртувач 1/2", 1500Nm  HT4R623
Product description The tool is widely used in garages, tyre service and mechanical workshops. Us..
7.690 ден.9.640 ден.
без ДДВ: 6.517 ден.
-25%
HOEGERT работни сандали HT5K520
Product description: Functional work sandals of the II category, designed to protect the feet aga..
1.499 ден.1.990 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
-21%
HOEGERT работни сандали HT5K522 HOEGERT работни сандали HT5K522
Опис на производот Машки безбедносни сандали изработени во согласност со SB категоријата на обувки ..
1.399 ден.1.770 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
-20%
HOEGERT работни чевли HT5K503
Product description Functional, Cat. 2 safety shoes for the protection of your feet against exter..
1.999 ден.2.490 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS