AR Перач под висок притисок EASY 1.4kW 110 bar

AR Перач под висок притисок EASY 1.4kW 110 bar

5.990 ден.
Шифра на производ: EASY
Достапност: На залиха
Количина:

-Макс. работен притисок: 110 bar/ 1600 psi
-Макс. проток на вода: 370 лит/час
-Макс. температура на вода: 50˚Ц
-Јачина на мотор: 1400 W
-Напојување V/Hz 230 / 50
-Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата
-Димензии (ДхШхВ): 270х280х670 мм
-Должина на кабел: 5 м
-Должина на црево: 8 м
-Тежина на перачот: 6.7 кг
-TSS (TotalStop SYSTEM)
-Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

AR Перач под висок притисок EASY 1.4kW 110 bar -Макс. работен притисок: 110 bar/ 1600 psi -Макс. проток на вода: 370 лит/час -Макс. температура на вода: 50˚Ц -Јачина на мотор: 1400 W -Напојување V/Hz 230 / 50 -Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата -Димензии (ДхШхВ): 270х280х670 мм -Должина на кабел: 5 м -Должина на црево: 8 м -Тежина на перачот: 6.7 кг -TSS (TotalStop SYSTEM) -Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни д.. Category: Product #: EASY Regular price: 5.990 ден. 5.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS