Распродадено
AR Перач под висок притисок 4K Twins Flow 2.5kW 150 bar

AR Перач под висок притисок 4K Twins Flow 2.5kW 150 bar

17.900 ден.
Шифра на производ: 4K Twins Flow
Достапност: Распродадено
Количина:

-Макс. работен притисок: 150 bar
-Макс. проток на вода: 810 лит/час
-Макс. температура на вода: 50˚Ц
-Јачина на мотор: 2500 W
-Напојување V/Hz: 230 / 50
-Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата
-Должина на кабел: 5 м
-Должина на црево: 8 м
-Тежина на перачот: 14 кг
-Дополнителни елементи: моталка за црево
-TSS (TotalStop SYSTEM)
-Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

AR Перач под висок притисок 4K Twins Flow 2.5kW 150 bar -Макс. работен притисок: 150 bar -Макс. проток на вода: 810 лит/час -Макс. температура на вода: 50˚Ц -Јачина на мотор: 2500 W -Напојување V/Hz: 230 / 50 -Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата -Должина на кабел: 5 м -Должина на црево: 8 м -Тежина на перачот: 14 кг -Дополнителни елементи: моталка за црево -TSS (TotalStop SYSTEM) -Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни дело.. Category: Product #: 4K Twins Flow Regular price: 17.900 ден. 17.900
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS