Распродадено
AR Перач под висок притисок 163K X -TRA 2kW 160 bar + кит
  • AR Перач под висок притисок 163K X -TRA 2kW 160 bar + кит

AR Перач под висок притисок 163K X -TRA 2kW 160 bar + кит

10.300 ден.
Шифра на производ: 163K X -TRA
Достапност: Распродадено
Количина:

-Макс. работен притисок: 160 bar
-Макс. проток на вода: 480 лит/час
-Макс. Температура на вода: 50˚Ц
-Јачина на мотор: 2000 W
-Напојување V/Hz 230 / 50
-Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата
-Должина на кабел: 5 м
-Должина на црево: 8 м
-Тежина на перачот: 11 кг
-Димензии (ДхШхВ): 361х316х806 мм
-Дополнителни елементи: моталка за црево,ротирачкак четка и резервна дизна.
-TSS (TotalStop SYSTEM)
-Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови

.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

AR Перач под висок притисок 163K X -TRA 2kW 160 bar + кит -Макс. работен притисок: 160 bar -Макс. проток на вода: 480 лит/час -Макс. Температура на вода: 50˚Ц -Јачина на мотор: 2000 W -Напојување V/Hz 230 / 50 -Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата -Должина на кабел: 5 м -Должина на црево: 8 м -Тежина на перачот: 11 кг -Димензии (ДхШхВ): 361х316х806 мм -Дополнителни елементи: моталка за црево,ротирачкак четка и резервна дизна. -TSS (Tota.. Category: Product #: 163K X -TRA Regular price: 10.300 ден. 10.300
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS