Распродадено
AR Перач под висок притисок 133 K X-TRA 1.8kW 140 bar + кит
  • AR Перач под висок притисок 133 K X-TRA 1.8kW 140 bar + кит

AR Перач под висок притисок 133 K X-TRA 1.8kW 140 bar + кит

8.990 ден.
Шифра на производ: 133 K X-TRA
Достапност: Распродадено
Количина:

-Макс. работен притисок: 140 bar
-Макс. проток на вода: 440 лит/час
-Макс. температура на вода: 50˚Ц
-Јачина на мотор: 1800 W
-Напојување V/Hz: 230 / 50
-Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата
-Должина на кабел: 5 м
-Должина на црево: 8 м
-Тежина на перачот: 10 кг
-Димензии (ДхШхВ): 361х307х806 мм
-Дополнителни елементи: моталка, ротирачкак четка
и резервна дизна.
-TSS (TotalStop SYSTEM)
-Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни
делови

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

AR Перач под висок притисок 133 K X-TRA 1.8kW 140 bar + кит -Макс. работен притисок: 140 bar -Макс. проток на вода: 440 лит/час -Макс. температура на вода: 50˚Ц -Јачина на мотор: 1800 W -Напојување V/Hz: 230 / 50 -Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата -Должина на кабел: 5 м -Должина на црево: 8 м -Тежина на перачот: 10 кг -Димензии (ДхШхВ): 361х307х806 мм -Дополнителни елементи: моталка, ротирачкак четка и резервна дизна. -TSS (TotalStop .. Category: Product #: 133 K X-TRA Regular price: 8.990 ден. 8.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS