HOEGERT светилка LED ( USB ) HT1E425
  • HOEGERT светилка LED ( USB ) HT1E425

HOEGERT светилка LED ( USB ) HT1E425

1.990 ден.
Шифра на производ: 1E425
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
LED светилката е погодна за секоја работилница, автомобил или дом, особено за време на работа или други активности на недоволно осветлени места или после самрак. Се полни преку USB приклучок, дизајнирана е за професионална и за хоби употреба.

Карактеристики
• 10W LED осветлување кое обезбедува многу добро осветлување на работното место;
• 800lm овозможува осветлување на далечните површини;
• дополнителна функција ZOOM овозможува прилагодување на фокусот на светлосниот зрак, што е особено корисно кога осветлувате многу оддалечени површини;
• IP54 заштитата овозможува користење на производот дури и при неповолни временски услови;
• 4 функции на осветлување: 100%, 50%, S.O.S. и треперење;
• Li-Ion батерија од 3,7 V 4000 mAh;
• максимално работно време до 5 – 5,5 часа осветлување;
• USB полнење, вклучен кабел за напојување;
• време на полнење 4 часа;
• тело изработено од специјална авијациска алуминиумска легура со зголемена издржливост;
• профилирано тело;
• ги задоволува барањата на енергетската класа на LED (од А++ до А).

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT светилка LED ( USB ) HT1E425 Опис на производот LED светилката е погодна за секоја работилница, автомобил или дом, особено за време на работа или други активности на недоволно осветлени места или после самрак. Се полни преку USB приклучок, дизајнирана е за професионална и за хоби употреба. Карактеристики • 10W LED осветлување кое обезбедува многу добро осветлување на работното место; • 800lm овозможува осветлување на да.. Category: Product #: 1E425 Regular price: 1.990 ден. 1.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS