HOEGERT шублер  HT4M270
  • HOEGERT шублер  HT4M270
  • HOEGERT шублер  HT4M270

HOEGERT шублер HT4M270

790 ден.1.300 ден.
Шифра на производ: 4M270
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производ
За внатрешно, надворешно и мерење на длабочина

Карактеристики
• челична конструкција
• мат хромирани делови за читање
• метрички и инчни скали за читање
• завртка за заклучување
• точност 0,02 mm
• опсег на мерење до 155 mm
• параметри во согласност со DIN 862

Технички податоци
155 - 230 мм

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT шублер HT4M270 Опис на производ За внатрешно, надворешно и мерење на длабочина Карактеристики • челична конструкција • мат хромирани делови за читање • метрички и инчни скали за читање • завртка за заклучување • точност 0,02 mm • опсег на мерење до 155 mm • параметри во согласност со DIN 862 Технички податоци 155 - 230 мм   .. Category: Product #: 4M270 Regular price: 790 ден. 1.300
790
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS