HOEGERT сет за замена на челусти на сопирачки HT8G371

HOEGERT сет за замена на челусти на сопирачки HT8G371

2.560 ден.
Шифра на производ: 8G371
Достапност: На залиха
Количина:

Product description

Set for replacing shoes on drum brakes.

Characteristic

  • pliers 325 mm;
  • specialized screwdrivers with cuts 4 pcs;
  • profiled spoons 2 pcs;
  • the set is packed in a plastic box for easy transport and storage.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет за замена на челусти на сопирачки HT8G371 Product description Set for replacing shoes on drum brakes. Characteristic pliers 325 mm; specialized screwdrivers with cuts 4 pcs; profiled spoons 2 pcs; the set is packed in a plastic box for easy transport and storage.   .. Category: Product #: 8G371 Regular price: 2.560 ден. 2.560
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS