HOEGERT сет за демонтажа на тапацири HT8G391

HOEGERT сет за демонтажа на тапацири HT8G391

670 ден.
Шифра на производ: 8G391
Достапност: На залиха
Количина:

Characteristic

  • specialized levers for removing upholstery elements, clips and car slats;
  • made of hardened nylon.
Technical data:
 packing icon 6 pcs.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет за демонтажа на тапацири HT8G391 Characteristic specialized levers for removing upholstery elements, clips and car slats; made of hardened nylon. Technical data:   6 pcs. .. Category: Product #: 8G391 Regular price: 670 ден. 670
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS